Duben

Měsíc duben jsme zahájili účastí na „Modrém průvodu“ (na podporu lidí, trpících autismem). Navštívili jsme farmu Apolenka ve Spojile, kde se nám nejvíce líbila mláďátka ovcí, koz a lam. Na školním hřišti jsme viděli ukázku výcviku psů a hlavně jsme se s nimi mohli i pomazlit. Někteří si také zasportovali na „Atletickém dopoledni Bez Bariér“ na stadionu na Dukle. Zapojili jsme se i do projektového dne k PT EVVO a zúčastnili se akce ke „Dni Země“ na Pernštýnském náměstí.Měsíc duben jsme zahájili účastí na „Modrém průvodu“ (na podporu lidí, trpících autismem). Navštívili jsme farmu Apolenka ve Spojile, kde se nám nejvíce líbila mláďátka ovcí, koz a lam. Na školním hřišti jsme viděli ukázku výcviku psů a hlavně jsme se s nimi mohli i pomazlit. Někteří si také zasportovali na „Atletickém dopoledni Bez Bariér“ na stadionu na Dukle. Zapojili jsme se i do projektového dne k PT EVVO a zúčastnili se akce ke „Dni Země“ na Pernštýnském náměstí.

Mgr. Martina Tomková